Wypadek autokaru na Mazowszu. Są ranni, kierowca mógł zasnąć

Posted on

Trzy osoby zostały ranne w wypadku białoruskiego autokaru, do którego doszło w sobotę rano w Chromnie na Mazowszu. Obrażenia poszkodowanych są lekkie i nie zagrażają ich życiu, ale osoby te trafiły do szpitala – dowiedział się polsatnews.pl. Na miejscu pracują policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej. Wstępnie mundurowi ustalili, że kierowca pojazdu zasnął za kierownicą.

Do wypadku doszło w miejscowości Chromna nieopodal Siedlec, kilka minut po godz. 5 rano w sobotę. Autobus, w którym podróżowało 47 pasażerów, zjechał z drogi i wpadł do rowu. Następnie przewrócił się na bok.

 

Policja: Trzy osoby są ranne, kierowcy byli trzeźwi

Jak poinformowała w rozmowie z polsatnews.pl nadkom. Agnieszka Świerczewska z KMP w Siedlcach, autobus białoruskiego przewoźnika jechał z Terespola do Poznania przez Warszawę.

 

ZOBACZ: Warszawa. Tramwaj przeciągnął dziecko przez kilkaset metrów. Chłopiec nie żyje

 

– Według wstępnych, niepotwierdzonych na ten moment informacji kierowca autobusu zasnął, w wyniku czego pojazd zjechał do rowu i przewrócił się na bok. Obaj kierowcy byli trzeźwi – powiedziała Świerczewska.

 

Trzy osoby doznały niewielkich obrażeń i zostały przewiezione do szpitala. Jedna z nich została już wypisana z placówki medycznej. 

Chromna: Służby pracują na miejscu wypadku. Utrudnienia na DK nr 2

Wszyscy pasażerowie autobusu mają obecnie zapewnioną opiekę. Trwają próby zapewnienia im transportu zastępczego. 

 

ZOBACZ: USA. Anne Heche nie żyje. Aktorka została odłączona od aparatury

 

Na miejscu działają policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, którzy wyjaśnią przyczyny tego zdarzenia. Występują niewielkie utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 2.

Twoja przeglądarka nie wspiera odtwarzacza wideo…

mst/wka/polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Jasaseosmm.com Smm Panel is the best and cheapest smm reseller panel Buy Spotify Promotion for instant Instagram likes and followers, Buy Verification Badge, Youtube views and subscribers, TikTok followers, telegram services, and many other smm services. telegram, and many other smm services.